Nie remontuj

i nie kupuj

WIEM O CO CHODZI, DOŁĄCZAM!

Plus zapewnij sobie stabilny zysk, wykorzystując najbardziej dochodowy trend w branży nieruchomości!

choćby jednego mieszkania podzielonego na mikrokawalerki, dopóki nie poznasz tego prostego i sprawdzonego procesu, który uchroni Cię przed pułapkami przy remoncie.


UWAGA!
Jeremiasz Gorzędowski i Iza Hryniewicz – inwestorzy
z kilkunastoletnim doświadczeniem w nieruchomościach ostrzegają:

I jak się zaraz przekonasz, „mikro”, wcale nie musi oznaczać małych lokali po kilka metrów kwadratowych.

A dzięki mojej metodzie, Ty również możesz wykorzystać ten trend inwestycyjny i skutecznie zarabiać. Bez zbędnego narażania się na problemy z nadzorem budowlanym, czy ze spółdzielnią mieszkaniową.

Oraz unikniesz krytycznych (i mało znanych) błędów remontowych, które wielu inwestorów kosztowały kilkaset tysięcy złotych, a także sporo straconych nerwów i czasu.

Ty nie musisz przez to przechodzić

To szkolenie, nie przypomina niczego, co możesz znać z innych szkoleń dotyczących remontowania mieszkań pod mikrokawalerki.

Odpowiednio wykonane mikrokawalerki gwarantują kolejkę najemców i stanowią sposób, aby chronić i pomnażać swój kapitał.

Skupia się bowiem na 3 kluczowych etapach, które są OBOWIĄZKOWE, jeśli faktycznie chcesz możliwie szybko zakończyć (poprawny) remont na mikrokawalerki. Co najważniejsze – nie musisz wertować setek stron prawa budowlanego, ustaw i wyroków, aby osiągać z czasem lepsze wyniki niż 90% osób, które już działają na tym rynku.

Tak, to prawda!

Jeśli więc chcesz wykonać dobre, profesjonalne, rentowne mieszkanie odpowiadające realnym potrzebom rynku


Czytaj dalej

Zobacz, co tu mam…

nazywam się Jeremiasz Gorzędowski.

Spójrz na zdjęcie po prawej. Są to kodeksy, do których musisz zajrzeć i przerobić, zanim zrealizujesz jakikolwiek projekt podziału mieszkania na mikrokawalerki.


Tylko te książki na zdjęciu – łącznie liczą grubo ponad 1500 stron. Ale samo przeczytanie to nie wszystko – trzeba te przepisy jeszcze poprawnie zinterpretować i zastosować w praktyce.


Owszem, można (a nawet trzeba) posiłkować się prawnikiem, tylko… skąd pewność, że osoba, niezwiązana zazwyczaj z budowlanką, pomoże Ci to poprawnie ogarnąć?


Poza tym każda nieruchomość jest odrębną historią – warto więc wiedzieć, na co zwracać uwagę, żeby od razu ocenić, czy nadaje się ona na mikrokawalerki.I najważniejsze, czyli koszty, koszty, koszty – za każdym razem, gdy „przestrzelisz” z inwestycją, wybierając nieruchomość, która nie nadaje się – ryzykujesz kolejne dziesiątki lub setki tysięcy złotych.

Cześć,

Najpierw oceniasz, czy dana nieruchomość w ogóle nadaje się pod mikrokawalerki, żeby nie zostać z „gorącym kartoflem”.

Dlatego postanowiłem podzielić się moim 3-etapowym systemem remontowania i dzielenia mieszkań na mikrokawalerki

Etap 1

Czyli takim mieszkaniem, gdzie trzeba zrobić remont absolutnie od podstaw. Albo podział na mikrokawalerki nie jest w ogóle możliwy. To kosztowne i mało sensowne…

Później remontujesz, uwzględniając kluczowe aspekty, takie jak poprawnie wykonana wentylacja i sprawnie działająca kanalizacja. W trakcie procesu, gromadzisz niezbędne projekty budowlane i uzgodnienia techniczne.

I na końcu wyposażasz tak, aby była funkcjonalna

i atrakcyjna dla przyszłych najemców.

Z kolei, jeśli przymierzasz się do kupna podzielonego gotowca, to od razu wiesz, czy jest wykonany poprawnie i nie przysporzy Ci problemów w przyszłości.

Etap 2

Etap 3

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Dlaczego miałbyś nas w ogóle słuchać?

Nasze podejście jest proste, zanim cokolwiek komuś doradzimy, wcześniej musimy na własnej skórze przejść przez cały proces wiele razy.

Sam aktywnie remontuję takie mieszkania, a na rynku nieruchomości działam już od ponad 8 lat.

Iza Hryniewicz, którą również zaprosiłem do podzielenia się swoją wiedzą w tym szkoleniu – z sukcesami inwestuje w nieruchomości od 2004 roku.

Tak samo jest z mikrokawalerkami. Najpierw każde z nas samodzielnie zbierało informacje i przedzierało się przez gąszcz przepisów. Wszystko po to, żeby wiedzieć, jak dzielić mieszkania, by nie podpaść instytucji nadzoru budowlanego.Zetknąłem się z ogromną ilością mitów, a także nieprawidłowych i karygodnych rozwiązań. Często doradzanych przez doświadczonych, a jednak mówiących głupoty, inwestorów.


Teraz, postanowiliśmy wspólnie z Izą położyć temu kres…

Oto największe zagrożenia, które czyhają na Ciebie podczas dzielenia mieszkań na mikrokawalerki…

Jak wspominałem, cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę, a więc uważnie przysłuchuję się temu, czego uczą inni inwestorzy. Niestety, to, co często słyszę o dzieleniu mikrokawalerek sprawia, że włos na głowie mi się jeży.

Zobacz, jakie mogą być efekty „dobrych rad” z krótkich filmów

na YouTube, czy lakonicznych artykułów z sieci:

źle przygotowana wentylacja w mikrokawalerkach (np. podłączanie wielu łazienek i kuchni do jednego komina – BŁĄD!)

zastosowanie okna jako wentylacji kuchni – karygodny mit, a tak często powtarzany w internecie;

brak jest odpowiedniej infrastruktury pod mikrokawalerki (liczniki wody, prądu, podliczniki, domofony itd.);

mieszkanie nie jest w zgodzie z przepisami ustawy Prawo Budowlanego oraz Rozporządzenia Ministra ws. warunków technicznych;

źle zaprojektowana i wykonana kanalizacja;

i wiele więcej!

Praktycznie już za tylko jeden z tych punktów nadzór budowlany miałby prawo zastosować wysoką karę, a na dokładkę dorzucić nakaz przywrócenia do stanu pierwotnego.

Czy inwestowanie w mikrokawalerki ma przyszłość?

Znam inwestorów, którzy nadal zastanawiają się, czy mikrokawalerki są dobrą inwestycją. Oraz, czy faktycznie zapotrzebowanie na takie mieszkania będzie rosło.

… mikrokawalerki są odpowiedzią na realne potrzeby rynku.

Jak wspominałem wyżej, wcale nie muszą to być malutkie metraże. Pokażę Ci na szkoleniu jak wykonywać mikrokawalerki, które mają ponad 20 m2. Zatem są wielkości normalnej kawalerki.

Jednak to nie wszystko…

Zobacz, najnowsze dane pokazują, że inflacja wynosi niemal 11%. Mówi się o kolejnych podwyżkach stóp procentowych, które wywindują raty kredytów hipotecznych. Co więcej, wg zaleceń UKNF, banki mają wyliczać zdolność kredytową osób starających się o kredyt tak, jakby stopy procentowe wynosiły 10%.

Postaw się teraz w sytuacji przeciętnie zarabiającego – czy w obliczu tych wszystkich wydarzeń szukałbyś 100-metrowego lokalu za kilka tysięcy złotych? No właśnie…

Obecnie najemcy poszukują więc możliwie małych, a zarazem funkcjonalnych mieszkań z powodu niższych cen wynajmu

Uważają bowiem, że lepiej mieć mniejszy, ale własny kąt w dobrej lokalizacji – niż dzielić mieszkanie z paroma nieznanymi osobami.

Dlatego bardzo często dla młodych i niezamożnych ludzi, którzy przyjeżdżają do dużego miasta – jedyną opcją do zamieszkania staje się mikrokawalerka na wynajem.

Im wcześniej dostrzeżesz tę falę, tym lepiej dla Ciebie, jako inwestora.

Na polskim rynku nie widziałem niczego prostszego i skuteczniejszego na temat mikrokawalerek...

Z pozoru temat może wydawać się łatwy – szczególnie jeśli dzieliłeś jakieś mieszkania na pokoje. Jednak mikrokawalerki wymagają zupełnie innego i zdecydowanie uważniejszego podejścia.

Wstawić parę ścianek działowych, ewentualnie wybić nowe drzwi i po temacie – tak (błędnie) zakłada większość osób, a potem szybko żałuje. Pamiętam moment, gdy oglądałem pewien webinar, w którym uczestniczyło wtedy dużo osób zainteresowanych mikrokawalerkami.

Efektem jest właśnie szkolenie Profesjonalne Mikrokawalerki, w którym razem
z
Izą Hryniewicz – rozbieramy na atomy cały proces inwestowania
w ten typ nieruchomości

Prowadzący opowiadał o swoich inwestycjach i po raz kolejny usłyszałem kompletne bzdury na temat tego, że… okno wentyluje kuchnie (co, jak już pisałem wyżej – jest błędem). Padło tam jeszcze wiele innych „kwiatków”, ale nie będę Cię teraz zanudzał.

Powiedziałem sobie dość – ci wszyscy, którzy słuchają tego gościa, zaraz będą mieli nadzór budowlany na głowie i same problemy we własnych inwestycjach.

Spójrz, co otrzymasz w ramach całego programu

Profesjonalne Mikrokawalerki:

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Czym są mikrokawalerki i dlaczego warto w nie inwestować?

Moduł #1

Zaczniemy od konkretnego wprowadzenia Cię w świat mikrokawalerek. Jest ono kluczowe, ponieważ stanowi fundament pod dalsze działania i pozwoli Ci zrozumieć, na co się przygotować.

Warto obejrzeć, nawet jeśli początki masz za sobą, bo czasami tylko wydaje nam się, że mamy podstawy w małym palcu.

Czego się dowiesz?

 • Czym dokładnie są mikrokawalerki i pokoje premium – dlaczego stosujemy te dwa pojęcia!
 • Zobaczysz przykładowe realizacje mikrokawalerek i sprawdzisz, jak to powinno wyglądać w praktyce.
 • Poznasz kluczowe zalety inwestowania w mikrokawalerki (i dlaczego jest to tak dochodowy trend w branży nieruchomości)
 • Przygotujesz się na największe wyzwania związane z inwestowaniem w mikrokawalerki (w dalszej części omówimy, jak sobie z tym poradzić)
 • Poznasz najczęściej popełniane błędy w mikrokawalerkach, które mogą sporo kosztować i powodować komplikacje z nadzorem budowlanym i powodować niezadowolenie u najemców.

Jak wybrać i zweryfikować mieszkanie pod mikrokawalerki?

MODUŁ #2

W tym module przejdziesz do praktycznych zagadnień związanych z weryfikacją mieszkań pod mikrokawalerki. Nie każde duże mieszkanie nadaje się do tego celu, dlatego pokażemy Ci, na co uważać, aby nie wtopić pieniędzy.

Podpowiemy również, jak od razu wyliczyć szacunkową stopę zwrotu z mikrokawalerek, abyś mógł oszacować potencjalne zyski.

Czego się tutaj dowiesz?

 • Nauczysz się oceniać, jakie mieszkania nadają się pod mikrokawalerki, a które trzeba omijać szerokim łukiem.
 • Mikrokawalerki w kamienicach – na co zwrócić uwagę.
 • Mikrokawalerki w blokach – na co zwrócić uwagę.
 • Mikrokawalerki w wieżowcach – na co zwrócić uwagę.
 • Mikrokawalerki na rynku pierwotnym – na co zwrócić uwagę.
 • Dowiesz się, czy każdy dom jednorodzinny może być przystosowany pod mikrokawalerki.
 • O czym musisz pamiętać przed zakupem mieszkania pod mikrokawalerki (najważniejsze aspekty formalne)
 • Jak łatwo policzyć stopę zwrotu z mikrokawalerek i ocenić, czy to Ci się opłaca.
 • Ocena poprawności gotowca przygotowanego na mikrokawalerki – większość jest źle wyremontowana, a Ty dowiesz się, jak to zweryfikować.

Aspekty remontowe i funkcjonalne mikrokawalerek

MODUŁ #3

W tym module przejdziesz do praktycznych zagadnień związanych z weryfikacją mieszkań pod mikrokawalerki. Nie każde duże mieszkanie nadaje się do tego celu, dlatego pokażemy Ci, na co uważać, aby nie wtopić pieniędzy.

Podpowiemy również, jak od razu wyliczyć szacunkową stopę zwrotu z mikrokawalerek, abyś mógł oszacować potencjalne zyski.

Czego się tutaj dowiesz?

 • Najważniejsze aspekty techniczne – jak je spełnić.
 • Jak poprawnie wykonać wentylację w dodatkowej łazience i aneksie kuchennym – największa zmora mikrokawalerek.
 • Instalacja wodno-kanalizacyjna w łazienkach i aneksach kuchennych – czego nie wolno pominąć i jak powinna wyglądać.
 • Media w mikrokawalerce, czyli jak zaprojektować instalację elektryczną, domofonową i internet.
 • Instalacja centralnego ogrzewania i gazowa – fundamentalne zasady jej projektowania + najczęstsze błędy.
 • Piekielnie ważne zasady wykonania ścian działowych pomiędzy mikrokawalerkami.
 • Na co zwrócić uwagę w częściach wspólnych w mieszkaniach podzielonych na mikrokawalerki – tu bardzo łatwo o błędy, a liczą się centymetry!
 • Przykładowy kosztorys remontowy przy realizacji mikrokawalerek – widzisz, z jakimi wydatkami musisz się liczyć.

Zasady i przepisy formalno-prawne dotyczące mikrokawalerek

MODUŁ #4

Przejdziesz przez najważniejsze zagadnienia prawne. Wszystko po to, żebyś nie musiał samodzielnie tracić czasu na wertowanie i przeglądanie kodeksów oraz przepisów.

Czego się tutaj dowiesz?

 • Poznasz najważniejsze pojęcia formalno-prawne dotyczące mikrokawalerek – większość osób je pomija i żałuje.
 • Wyodrębnianie mikrokawalerek jako osobnych lokali mieszkalnych na własnych księgach wieczystych – czy się da, a jeśli tak, to, jak to zrobić.
 • Czy warto i jak aktualizować księgi wieczyste po przygotowaniu mieszkania na mikrokawalerki – co z rękojmią wiary publicznej ksiąg wieczystych.
 • Jak odpowiadać na ewentualne zarzuty wspólnoty i spółdzielni – sprawdzone sposoby prowadzenia rozmów.
 • Saovir vivre podczas spotkania z nadzorem budowlanym – wskazówki, by uniknąć problemów.
 • Jak poradzić sobie z kontrolą nadzoru budowlanego – rozmowa z prawnikiem.
 • Kluczowe aspekty umowy najmu dla mikrokawalerek – co musi się w niej znaleźć.

Praktyczne przykłady realizacji mikrokawalerek

MODUŁ #5

Czas na praktyczne przykłady zastosowania powyższej wiedzy. W tym module przejdziemy przez kilka naszych mikrokawalerek, gdzie dokładnie omówimy co, jak i dlaczego zostało w nich zrobione.

Co dla Ciebie przygotowałem?

 • Przykład podziału małego mieszkania na 3 mikrokawalerki.
 • Przykład podziału mieszkania 80 m2 w kamienicy na 3 mikrokawalerki.
 • Przykład podziału mieszkania 65 m2 na 3 mikrokawalerki.
 • Przykład podziału mieszkania 66 m2 na 3 mikrokawalerki.
 • Przykład podziału mieszkania 90 m2 na 4 mikrokawalerki.

Projektowanie budynku pod mikrokawalerki

MODUŁ #6

Chcesz od podstaw wybudować nieruchomość z nastawieniem na realizację mikrokawalerek? W tym module znajdziesz niezbędną ku temu wiedzę i najważniejsze wytyczne.

Czego się dowiesz?

 • Podstawy projektów deweloperskich dedykowanych pod mikrokawalerki.
 • Zobaczysz, jak powinno wyglądać planowanie i projektowanie inwestycji stricte pod mikrokawalerki.
 • Jakie dokumenty i pozwolenia trzeba wcześniej uzyskać.
 • Poznasz przykład budynku zaprojektowanego na 37 mikrokawalerek.

Finansowanie i skalowanie inwestycji

MODUŁ #7

Kiedy poznasz ten proces oraz zobaczysz, jak możesz skutecznie realizować kolejne mikrokawalerki – być może będziesz chciał pójść dalej.

W tym module, pokazujemy, skąd możesz wziąć finansowanie i, jak skutecznie skalować swoje inwestycje, aby zwiększać portfolio, a więc również zysk.

Czego się dowiesz?

 • Finansowanie mikrokawalerek – jak podchodzą do tego banki?
 • Skąd brać finansowanie do budowania mikrokawalerek.
 • Flipowanie przez spółkę komandytową – zalety, wady i rzeczy, o których koniecznie musisz pamiętać.
 • Jak skutecznie budować zespół i skalować inwestycje w mikrokawalerki.

Zaprosimy Cię do zamkniętej i niezwykle pomocnej społeczności inwestorów, którzy podobnie jak Ty – widzą przyszłość w mikrokawalerkach.


Ja oraz Iza także się tam udzielamy i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dzięki temu łatwo uzyskasz odpowiedzi na najbardziej palące pytania dotyczące mikrokawalerek. A także zobaczysz, z jakimi wyzwaniami mierzą się inni inwestorzy.


Bez obaw, że jest to kolejna grupa, w której nic się nie dzieje. Jestem pewien, że podobnie jak kursanci innych naszych szkoleń (np. Szkoły Remontowania dla inwestorów), będziesz zaszokowany, jak sprawnie uzyskasz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Ty zadajesz pytanie – my odpowiadamy.


Warto podkreślić, że normalnie, gdybyś chciał pozyskać taką jakościową wiedzę, to konieczne byłoby wykupienie konsultacji. Tutaj masz to wszystko w cenie szkolenia!

Na tym jednak nie koniec,

otrzymujesz również dodatkowe wsparcie…

Dostęp do zamkniętej grupy inwestorów

BONUS #1

Wartość: 499 za godzinną konsultację.

Czyli wszystko, co pozwoli Ci kompleksowo ogarnąć remont mikrokawalerki krok po kroku.


Zanim powstały te listy i kosztorysy, przeprowadziłem kilkadziesiąt remontów

i zainwestowałem mnóstwo pieniędzy.


Ty otrzymujesz esencję tych doświadczeń, bez potrzeby powielania błędów i przepłacania. Efekt? Remont idzie sprawnie i nie przedłuża się.

Listy wyposażenia i wykończenia oraz kosztorysy

BONUS #2

Wartość: 499

Otrzymasz od nas sprawdzoną przez prawnika umowę najmu mikrokawalerki.


To niesamowicie istotne, aby nie korzystać z darmowych „gotowców” z internetu, ponieważ często zawierają niezgodne z prawem zapisy lub nie chronią Cię w pełni.

Skuteczna umowa najmu do mikrokawalerek

BONUS #3

Wartość: 197

Zobacz, co mówią klienci, którzy już korzystali
z naszych kursów:

"Szkolenie prowadzone przez Jeremiasza oraz Izę cechuję się dużą dozą wiedzy praktycznej oraz poparte jest wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dziękuje za podzielenie się cenną wiedzą z uczestnikami szkolenia, którą można wykorzystać w czasie własnych projektów. Jeżeli mógłbym sobie życzyć, to z miłą chęcią brałbym udział w szkoleniach o tak wysokim poziomie merytorycznym."

Marcin Berkowicz

W mojej ocenie remont, to najtrudniejszy element inwestycji w mieszkanie na wynajem. Popełnione na tym etapie błędy mogą sprawić, że założona rentowność jest zupełnie nieosiągalna. Warto zatem zawczasu odrobić lekcje i skorzystać ze szkolenia prowadzonego przez prawdziwych profesjonalistów Izę i Jeremiasza. Nie uważam, że szkolenie u nich sprawi, że unikniecie wszystkich błędów, ale na pewno pozwoli Wam uniknąć tych najpoważniejszych, najbardziej kosztownych i czasochłonnych.

Piotr Trzepadłek

Oboje prowadzący wiedzą dokładnie o czym mówią, bo przeprowadzili dziesiątki remontów, a do tego mają swoje specjalizacje: Iza jest ekspertem w poznańskiej wielkiej płycie, a Jeremiasz "zjadł zęby" na łódzkich kamienicach. Dzięki temu, za każdym zdaniem wypowiedzianym na szkoleniu stoją setki godzin spędzonych przez tych dwoje w remontowanych mieszkaniach, dziesiątki przykładów z życia i zdjęć oraz wiele koncepcji przebudów mieszkań maksymalizujących zyski.

Serdecznie polecam!

Nie znasz się na remontowaniu to skorzystaj z rad i cennych wskazówek praktyków. Ja tak zrobiłem i dzięki temu uniknąłem wielu błędów podczas swoich remontów. Nie wiesz czy warto? oj warto!

Jarek Szymankiewicz

Największa dawka praktycznej wiedzy z pigułce.

Marika Dziadyk

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Wyobraź sobie, że potrafisz poprawnie podzielić nieruchomość na kilka mikrokawalerek, które generują Ci od 3,000 do 10,000
(i więcej) złotych dodatkowego przychodu z najmu.

Ile warta byłaby dla Ciebie taka umiejętność, a przede wszystkim spokój, który wraz z nią zyskujesz?

Ile kosztuje pełen pakiet?

Pozwolisz najpierw zadać mi jeszcze jedno pytanie?

A przy tym nie martwisz się pustostanem, ponieważ, jeśli zrobiłeś poprzednie kroki poprawnie, to od razu po wystawieniu ogłoszenia – masz kilkunastu chętnych na wynajem…

Wiesz, jak postępować podczas remontu, aby instalacje i podział na poszczególne pomieszczenia – zostały zrealizowane poprawnie. Bez przeciągającego się miesiącami remontu…

Przestajesz martwić się nadzorem budowlanym i tym, że za chwilę wejdzie, wydając nakaz przywrócenia do stanu pierwotnego, co oznacza kary i dodatkowe koszty…

Gdybym sam miał podliczyć, to edukacja na własnej skórze kosztowała mnie mnóstwo nerwów i wiele tysięcy złotych. Te stracone pieniądze są jednak niczym w porównaniu z czasem, jaki straciłem. Czasem, który mogłem spędzić ze swoją rodziną, czy na realizacji swoich pasji. Tego nikt mi nie wróci…

Dlatego chciałbym oszczędzić tego również Tobie. Dlatego dzisiaj za to szkolenie nie zapłacisz 10.000 zł, czy nawet 7.000 zł.

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Podsumowując, oto co otrzymujesz:

Kompletne szkolenie wideo

Profesjonalne Mikrokawalerki

ponad 10h
(dostęp roczny)

Bonus #1:

Dostęp do zamkniętej i aktywnej grupy inwestorów

Bonus #2:

Listy wyposażenia i wykończenia oraz kosztorysy

Bonus #3:

Skuteczna umowa najmu do mikrokawalerek

Zobacz przykładową lekcję

Click to play video

Nie ma drugiego tak prostego sposobu, by wejść w świat mikrokawalerek dla osób, którym brak oświadczenia, chcą poszerzyć wiedzę lub planują zakup gotowca…

A przy tym nie chcą tracić czasu na samodzielne poszukiwanie informacji i narażać się na kosztowne błędy. Za to wolą wziąć do ręki gotowy proces, aby szybko i przyjemnie zdobyć wiedzę na temat podziału mieszkań na mikrokawalerki.

I bez podejmowania zbędnego ryzyka, zacząć wykorzystywać ten niezwykły trend inwestycyjny do ochrony oraz pomnażania swojego majątku. Poza tym, do Twojej dyspozycji jest również grupa wsparcia, gdzie ZAWSZE uzyskasz odpowiedź na pytania dotyczące mikrokawalerek.

Pamiętaj, że nawet kupując gotowca, warto go najpierw zweryfikować pod względem poprawnego podziału. Oraz sprawdzić wykonanie poszczególnych instalacji, w tym m.in. wentylacji.

Od kogo będziesz się uczyć?

Przedsiębiorca i inwestor, od 2004 r. wraz z mężem skutecznie inwestuje w nieruchomości i zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Jej domeną jest optymalizacja i remontowanie nieruchomości inwestycyjnych, obsługa transakcji od A do Z oraz sprzedaż. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do przygotowywania, remontowania, wyposażania i obsługi mieszkań inwestycyjnych, ale również przy stworzonym przez Piotra Hryniewicza w 2012 roku projekcie gotowców inwestycyjnych.


Obecnie swoje działania koncentruje na nadzorze projektów deweloperskich i rewitalizacji kamienic, a w szczególności na współpracy z architektami i projektantami w zakresie funkcjonalności całej inwestycji, jak i poszczególnych jednostek mieszkaniowych, wykończenia i wizualnego przygotowania do sprzedaży.

Izabela Hryniewicz

Inwestuje w nieruchomości mieszkalne w Łodzi oraz przygotowuje materiały edukacyjne, dotyczące remontów inwestycyjnych. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, flipuje i przygotowuje gotowce inwestycyjne. Ma za sobą tysiące metrów kwadratowych wyremontowanych mieszkań i rewitalizację dużej kamienicy.


Współautor bloga https://zainwestowani.pl/, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy" dostępnych na YouTube, książek "Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem", "Remonty. Podręcznik Inwestora" oraz kompleksowego szkolenia online "Szkoła remontowania dla inwestorów". Ekspert Edukacji Inwestowania w Nieruchomości.

Jeremiasz Gorzędowski

Nie robisz

absolutnie nic...

Po prostu zamykasz tę stronę i zostajesz w tym samym miejscu, gdzie jesteś teraz. Jeśli nie zależy Ci na tym, aby remontowane przez Ciebie mikrokawalerki były poprawnie wykonane i wolisz ryzykować…

To masz do tego prawo i być może szkolenie nie jest dla Ciebie.Ale jeżeli chcesz zminimalizować ewentualne problemy z nadzorem budowlanym, czy późniejszymi przeróbkami, to możesz zacząć…

Uczyć się tego na własnych (i bolesnych) błędach...

Czyli wertować codziennie dziesiątki przepisów, tylko po to, by zorientować się, że tak naprawdę ledwie liznąłeś temat…Siedzieć godzinami przed ekranem komputera…Kupić kilka mieszkań, które nie nadają się pod mikrokawalerki, a w efekcie być w plecy kilkaset tysięcy złotych…

Oraz inwestować ciężko zarobione pieniądze…W nadziei, że nie popełnisz kolejnego błędu. Dlatego, jeśli chcesz tak ciężko pracować i ryzykować, to może ta opcja jest dla Ciebie…

Ale zanim zdecydujesz na nią, zobacz jeszcze na…

Wykorzystujesz łatwy

i bezpieczny proces remontowania mikrokawalerek!

Proces, który osobiście sprawdziłem w wielu realizacjach mikrokawalerek. Gdzie wszystko masz gotowe i zebrane w jednym miejscu. I zamiast siedzieć godzinami, czytając artykuły w internecie… Albo oglądając kolejne filmy na YouTube, gdzie znajdziesz lakoniczne podpowiedzi – w dodatku często błędne…

Zapoznajesz się z rzetelnymi materiałami, które są ułożone w odpowiedniej kolejności…


Krok po kroku zdobywając wiedzę, która pozwoli Ci się poczuć bezpiecznie w realizacji mikrokawalerek i skupić się na zarabianiu, zamiast problemach z remontem. Co więcej, jeśli podczas przerabiania szkolenia nasuną Ci się jakieś pytania – zawsze możesz je zadać na naszej zamkniętej grupie wsparcia. Ja, Iza oraz inni inwestorzy – jesteśmy tam do Twojej dyspozycji, zatem masz pewność, że Twoje pytania lub wątpliwości, nie pozostaną bez odpowiedzi.

To jak, zapraszam na pokład…

OK, DOŁĄCZAM !

1

2

3

opcja

opcja

opcja

Jeżeli jesteś tutaj jeszcze, zostały Ci teraz 3 opcje do wyboru:

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które dostajemy.

Masz jakieś pytania?

Kiedy i w jakiej formie otrzymam dostęp do szkolenia?

Całe szkolenie Profesjonalne Mikrokawalerki jest w formie nagrań wideo i jest dostępne online, kiedy chcesz, przez Internet przez 12 miesięcy od wykupienia szkolenia.


Gdy więc tylko Twoja płatność zostanie zaksięgowana, od razu automatycznie przyjdzie do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz z linkiem do Twojego konta na platformie, na której będziesz przerabiał całe szkolenie. Wszystkie nagrania i materiały są już gotowe i dostępne od ręki.

Jestem na początku drogi i dopiero rozważam możliwość inwestowania w mikrokawalerki.

Czy powinienem dołączyć, nawet jeśli nie mam konkretnej perspektywy remontowej?

Tak − to doskonały sposób, abyś zyskał konkretną perspektywę i zdecydował czy to jest dla Ciebie, czy nie.


Poza tym, im wcześniej poznasz tę wiedzę, tym możesz wystartować

Nie mam teraz czasu na przerabianie materiałów − wolę zająć się inwestowaniem na spokojnie…

Żaden problem!


Dostęp do szkolenia masz na 12 miesięcy, dlatego warto dołączyć teraz, gdy jest jeszcze w niższej cenie.

A przerabianiem zająć się w dogodnym dla Ciebie momencie.

Dopiero przymierzam się do kupna nieruchomości pod mikrokawalerki, czy powinienem dołączyć?

Tak − już w pierwszym module dowiesz się, jak ocenić mieszkanie przed remontem, tak aby: określić mniej więcej koszt remontu i nie władować się na miny, a w konsekwencji nie stracić pieniędzy.

Mam za sobą już kilka remontów mikrokawalerek/zajmuję się tym zawodowo. Czy w wewnątrz szkolenia znajdę coś dla siebie?

No pewnie!


Do szkolenia dołączają również zaawansowani inwestorzy, którzy wiedzą, że nawet 2-3 nowe informacje, które wyniosą dla siebie, pozwolą im zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych. A prawda jest taka, że tych informacji, które zaawansowani mogą wyłapać będzie sporo więcej :)

Czy znajdę wewnątrz informacje o mikrokawalerkach w blokach, kamienicach, czy na rynku pierwotnym?

Tak.


W szkoleniu odnoszę się zarówno do deweloperki, bloków, wieżowców, jak i kamienic.

Wskazuję również konkretne aspekty, na jakie warto zwrócić uwagę w kontekście realizacji mikrokawalerek w danych budynkach.

Kupiłem już kiedyś w internecie kurs i był słaby… skąd mam mieć pewność, że tym razem będzie inaczej?

Zanim wypuszczę w świat jakikolwiek materiał i wiedzę, upewniam się, że sam wszystko sprawdziłem na sobie.

Z tym szkoleniem jest dokładnie tak samo, czyli otrzymujesz esencję mojego i Izy doświadczenia.

Czy są jakieś dodatkowe koszty, o których powinienem wiedzieć?

Nie − wszystkie koszty – przesyłka elektroniczna, hosting stron i wideo, platforma do webinarów, podatek VAT, prowizja banku i systemu do obsługi płatności (Tpay), po prostu wszystko jest uwzględnione już w cenie szkolenia.


Za roczny dostęp do całej platformy z materiałami wideo inwestujesz tylko tyle i dokładnie tyle, ile widziałeś powyżej na tej stronie.

Czy mogę poprosić o fakturę?

Tak, oczywiście − faktura jest wystawiana automatycznie po zakupie szkolenia na dane, które podasz w zamówieniu.

Czy wraz z dostępem do Profesjonalnych Mikrokawalerek dostanę też jakieś specjalne bonusy?

Tak, otrzymasz aż 3 bonusy, wymienione podsumowaniu powyżej.

Chciałbym rozłożyć płatność na kilka rat, czy jest taka możliwość?

Tak.


Po kliknięciu przycisku “Chcę sprawdzić”, zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia, gdzie oo wypełnieniu wszystkich danych wybierasz dogodną dla siebie opcję zapłaty – przelew lub raty PayU 0%..

Dzięki temu, zamiast dużego jednorazowego wydatku, możesz go łatwo podzielić na mniejsze części.


Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat rat: więcej informacji o ratach.

Masz jeszcze jakieś pytania?

W przeciwnym razie − kliknij teraz też przycisk poniżej − ''dołącz teraz''.


Po tym przejdziesz na stronę z podsumowaniem, wybierz formę opłacenia zamówienia (raty 0% lub przelew) i za chwilę widzimy się w środku :)

Nasi partnerzy

GVG Estates sp. z o.o.

Inwestycje sp.k.

ul. Franciszkańska 104/112, lok. 209,

91-845 Łódź

NIP: 7262670449

KRS: 0000716090